مجوز های لازمه چیست؟

برای ارتقای سطح کیفی آسانسور هایی که در کشور به فروش می رسند، ضوابطی برای شرکت های دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور ، جهت طراحی ، تامین قطعات استاندارد ، نصب و راه اندازی و خدمات پس از فروش (سرویس و نگهداری آسانسور) به اجرا گذاشته می شود. مجوز طراحی و مونتاژ آسانسور شامل اجازه فعالیت در زمینه طراحی ، انجام محاسبات ، تامین قطعات ، نصب و راه اندازی آسانسور در محل ( مونتاژ) و خدمات بعد از فروش (سرویس و نگهداری) می شود.

mojavez asansor

گواهینامه ها

دریافت مجوز از نهادهای مختلف دولتی، رسمی و قانونی از این جهت حائز اهمیت است که اقدامات شما تحت یک قالب و چارچوب قانونی درآمده و بتوانید از حمایت‌های قانونی لازم برخوردار شوید.

گواهی  شرکت در دوره آموزشی پله برقی
گواهی شرکت در دوره آموزشی پله برقی

گواهی نصب و تعمیرات پله برقی یک گواهی‌نامه یا مدرک از سازمان فنی حرفه‌ای است که نشان دهنده توانایی و صلاحیت شخص یا تکنسین در زمینه نصب و تعمیر پله‌های برقی است. این مدرک نشان می‌دهد که فرد دارای دانش و تجربه کافی در اجرای این فعالیت‌ها، رعایت استانداردها و مقررات مرتبط با ایمنی الکتریکی، و توانایی انجام تعمیرات و نگهداری پله‌های برقی است.

گواهی  شرکت در دوره آموزشی محاسبات آسانسور
گواهی شرکت در دوره آموزشی محاسبات آسانسور

گواهی شرکت در دوره آموزشی محاسبات آسانسور به معنای اخذ گواهینامه برای شرکت کردن در دوره‌های آموزشی مرتبط با طراحی، نصب، و بهره‌برداری از آسانسورها است. این دوره‌ها به منظور آموزش مهندسان، فنی‌کاران، و کارشناسان حوزه آسانسورها برگزار می‌شوند.  آنها اعطاء می‌شود.

گواهی  شرکت در دوره آموزشی (MRL)
گواهی شرکت در دوره آموزشی (MRL)
I am timeline item content. Click edit button to change this text. A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart. I am alone, and feel the charm of existence in this spot, which was created for the bliss of souls like mine.

اهمیت پروانه واحد طراحی و مونتاژ آسانسور

توجه به حساسيت عملكرد آسانسورها در حمل و نقل نفرات و جلوگيري از نصب و راه اندازي آسانسورهای بدون كيفيت و فاقد استاندارد

تعيين صلاحيت و ضوابط لازم جهت صدور پروانه طراحي و مونتاژ آسانسور به منظور شناسايي واحدهاي توانمند، صاحب صلاحيت و فعال در اين زمينه، به طوريكه فعاليت اينگونه واحدها منجر به ارتقا سطح كيفيت و ايمني آسانسورهاي نصب شده، گردد

mojavez